Naucz się języka niemieckiego w ciągu 3 miesięcy!

Gwarantujemy szybką i wesołą naukę w Internecie. Na naszej stronie znajdziesz cały potrzebny materiał do nauki języka niemieckiego: materiały wideo, nagrania audio, słowniczek oraz notatki. Na NiemieckiABC.pl podany jest tylko starannie wybrany materiał. Zapomnij o drogich kursach języka niemieckiego, gdyż z NiemieckiABC.pl:


  • Zaoszczędzisz 30% swojego czasu
  • O 70% zmniejszysz wydatki na naukę języka
  • Będziesz uczyć się wtedy, kiedy chcesz i gdzie chcesz
  • Monitorowanie postępu

Możliwości użytkowników NiemieckiABC.pl

Lekcje języka niemieckiego składają się z kilku podstawowych części. Lekcja wstępna jest przykładowa, pozostałe lekcje po nabyciu wyglądają tak samo jak i pierwsza. Użytkownicy NiemieckiABC.pl będą mogli za darmo słuchać pierwszych 5 minut nagrań audio wszystkich lekcji. W poniższej tabeli znajdziesz porównanie lekcji PRZED i PO zakupie.

PRZED zakupem lekcji PO zakupie lekcji
PIERWSZA CZĘŚĆ NAGRAŃ AUDIO WSZYSTKICH LEKCJI – ZA DARMO!
NAGRANIA AUDIO. Jedna z podstawowych części lekcji w procesie uczenia się języka niemieckiego. Czas trwania każdej lekcji to około 30 minut. Możesz słuchać nagrań audio bezpośrednio na stronie NiemieckiABC.pl lub ściągnąć je i słuchać w dowolnym miejscu i czasie.
MATERIAŁ VIDEO. Oglądając materiał video z lekcji, szybciej opanujesz nowe słowa, zwroty i zdania, jak również wymowę i pisownię.
SŁOWNIK ORAZ WYMOWA. Nowe słowa i ich wymowa są podane osobno w tabeli. W ten sposób szybciej zapamiętasz słowa i nauczysz się je poprawnie wymawiać.
NOTATKI. Podany jest cały materiał lekcji, który możecie pobrać, wydrukować i mieć zawsze ze sobą. W celu ułatwienia nauki nowe słowa, zwroty i zdania są wyróżnione.
POBIERZ. Jeżeli chcesz słuchać lekcji w dowolnym miejscu i czasie, możesz pobrać pliki w formacie MP3, a także notatki w formacie pdf.
TESTY. Do pogłębienia wiedzy przeznaczonych jest 40 testów złożonych z 10 pytań.

WYPRÓBUJ ZA DARMO


Z NiemieckiABC.pl bez trudu osiagniesz poziom A2 "Półmetek"

5 umiejętności w zakresie znajomości języka niemieckiego, które zapewniamy tym, którzy ukończą kurs początkujący z NiemieckiABC.pl:

infograficzny
  1. POTRAFIĘ ZROZUMIEĆ zdania i najczęściej używane wyrażenia, związane ze sprawami dla mnie ważnymi (np. podstawowe informacje dotyczące mnie i mojej rodziny, zakupów, miejsca i regionu zamieszkania, zatrudnienia).

  2. POTRAFIĘ PORADZIĆ SOBIE w najprostszych codziennym sytuacjach, gdy trzeba zapytać o informację lub jej udzielić.

  3. POTRAFIĘ CZYTAĆ bardzo krótkie, proste teksty. Potrafię znaleźć konkretne informacje w prostych tekstach dotyczących życia codziennego: ogłoszeniach, reklamach, kartach dań, rozkładach jazdy, i zrozumieć krótkie, proste listy prywatne.

  4. POTRAFIĘ OPOWIEDZIEĆ o swoim wykształceniu, najbliższym otoczeniu, podstawowych potrzebach i zainteresowaniach.

  5. POTRAFIĘ PISAĆ krótkie, proste notatki i wiadomości. Potrafię napisać bardzo prosty list prywatny, na przykład podziękowanie komuś za coś.

ROCZPOCZNIJ NAUKĘ