Najczęściej zadawane pytania

na przykład 'płatności'

Od czego zacząć?

Najpierw zarejestruj albo zaloguj się. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą nabyć lekcje, otrzymać aktualną informację o nowych lekcjach i usługach, a także specjalne oferty na adres e-mail.

Na jaki okres lekcje są udostępniane?

Lekcje kupujesz na stałe. Możesz uczyć się tak długo, jak chcesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Jak kupić?

Lekcje mogą nabyć tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy. Lekcje możesz nabyć w pasku menu KUP TERAZ. Kliknij przycisk KUP TERAZ. Po kliknięciu będziesz mógł wybrać najbardziej wygodny kanał płatności: transferuj.pl lub PayPal

Jak otrzymam nabyte lekcje?

Nabyte lekcje są na zawsze "przywiązane" do twojej nazwy użytkownika zarejestrowanej na stronie niemieckiABC.pl. Po zalogowaniu się na stronie, będzie widoczny cały materiał lekcji: audio materiał, wideo materiał, słowniczek, notatki oraz będzie możliwość pobrania materiału w formacie MP3 oraz PDF.

Rejestracja z Facebookiem

Istnieje możliwość rejestracji i logowania się przez Facebook. NiemieckiABC.pl szanuje prywatność każdego użytkownika i zobowiązuje się do utrzymania prywatności.

Ile czasu trwa aktywacja lekcji?

Jeżeli wybierzesz opłatę przez e-przelew w systemie transferuj.pl lub PayPal, aktywacja lekcji potrwa zaledwie kilka minut.
Po opłacie gotówką w placówce bankowej, aktywacja lekcji może potrwać dłużej.

Jakie są możliwe formy płatności?

  1. Transferuj.pl proponuje ponad 50 kanałów płatności (e-przelewy bankowe, płatności mobilne, druczek płatności i opłata na poczcie/placówce bankowej )
  2. Bezpośredni przelew na konto niemieckiABC.pl przez system PayPal i karty kredytowe/debetowe

Nie grają audio pliki lub nie pokazuje wideo

Najczęściej pliki audio nie odtwarzają się wtedy, kiedy przeglądarka lub program Flash Player są nieaktualne. Nasze rekomendacje:

  1. zaktualizuj Flash Player
  2. zaktualizuj przeglądarkę lub wypróbuj inną: Firefox albo Chrome.

Czy wystawiane są faktury?

Tak. Skontaktuj się z nami i podaj nam dane, a my w ciągu kilku dni wystawimy ci fakturę.